Škola učenja

škola učenja 1-na-1

Znati kako učiti, i to uspješno i s odličnim rezultatima, san je i potreba svakog učenika, ali ne polazi to svima za rukom. Neka to ne bude slučaj i za Vašeg školarca!

Pomoć pri učenju zasniva se na individualnom pristupu učeniku te pronalasku i razvijanju najefektivnije tehnike učenja upravo za njega. Kroz rad sa školskim psihologom iskusnim na području obrazovanja i problema s učenjem, učenik otkriva samog sebe, svoje slabe i jake strane te područja za poboljšanje zbog čega su ponuđene metode rješavanja učenikovih poteškoća u učenju uvijek jedinstvene i personalizirane. Posebna pažnja se posvećuje tehnikama motivacije učenika, organizacije vremena i radnog prostora te aktivnog učenja bez gubljenja vremena na nevažno.

Jako bitan ishod ovakvog načina instrukcija je taj što učenik ne svladava samo trenutačno bitno gradivo, nego i usvaja dugoročno korisna znanja i vještine na području koncentracije, pamćenja i organizacije.

KONTAKTIRAJTE NAS ZA VIŠE INFORMACIJA I REZERVACIJU TERMINA

ZA KOGA

osnovnoškolce, srednjoškolce, studente – za bilo koga tko se muči s učenjem

TERMIN

prema dogovoru i prema potrebi učenika i raspoloživosti psihologa (najčešće kroz popodneva)

CIJENA

33,18 € (250,00 HRK) / 60 min

Recenzije

Ivana & Antea

Ovim putem bih izrazila svoje zadovoljstvo održanim satima u radionici Škola učenja koje je pohađala moja kćer Antea.

“Naša” teta Anja nam je puno pomogla svojom susretljivošću, vedrinom i spremnošću da Antei dodatno objasni što joj nije bilo jasno i na čemu je trebalo više poraditi. Meni kao roditelju se svidjelo što sam uvijek dobila izvještaj o tome što i kako su radile tako da sam mogla i doma pomoći ako je negdje zapelo…

Moja Antea se i dalje često sjeti tete Anje pa kaže: “Anja je rekla da to ide tako…”. Tako da znam da se isplatilo.. 🙂Samo nastavite dalje s dobrim radom, a “naša” teta Anja neka ostane uvijek nasmijana!Lijepi pozdrav,Vaše zadovoljne korisniceIvana&Antea
Sofija & Lidija

Bok ja sam Sofija. Idem u 5 razred. Jako mi se svidjelo u školi Futura to što sam otkrila neke drugačije načine učenja. To mi je jako pomoglo da se smirim kad pišem test ili diktat. Pomoglo mi je da saznam koje stvari su važne za naučiti a koje nisu. Također, pomoglo mi je naučiti kako dugačke rečenice pretvoriti u kraće tako da ih razumijem.

Puno pozdrava učiteljici Anji od Sofije i mame Lidije.

REZERVIRAJTE SVOJ TERMIN