o-nama

Dobrodošli!

Futura učionica odgaja nove generacije umjetnika i programera
Futura učionica je namijenjena učenicima osnovnih i srednjih škola koji žele svoje slobodno vrijeme provoditi na kreativan i zabavan način s lakoćom usvajajući nova znanja i vještine.

Svaki naš tečaj programiranja igrica, kao i škola crtanja i slikanja te škola učenja osmišljeni su i provedeni s ciljem da mladi mogu proširiti svoje vidike znanjima koja ne mogu dobiti u redovnom školovanju, razvijati individualnost, umjetničko izražavanje, logičko razmišljanje i pripremati se za uspješnu budućnost. Za mlade umjetnike i zaljubljenike u računala te one koji će to tek postati, naša vrata su uvijek otvorena i radujemo se njihovom dolasku!

Prostor u kojem se održavaju likovne radionice, informatičke radionice i škola učenja se nalazi na adresi Budakova 1d u prostorima Privatne gimnazije i ekonomsko-informatičke škole Futura. Učionice su prostrane i pune svjetla, idealne za crtanje i slikanje, a informatički kabinet je odlično opremljen kvalitetnim računalima i najnovijim računalnim programima.

Godine rada
Tečajevi u ponudi
Održani tečajevi
Zadovoljni polaznici

Primamo prijave i vršimo upise tijekom cijele godine!

Futura učionica je organizirana na način da se prijave za tečajeve i upisi u iste obavljaju tijekom cijele godine. Slobodno “drop-in”-ajte kad vas uhvati volja i želja!

Dodatne informacije o tečajevima pronađite na našim web stranicama ili nam se javite:

putem telefona 091-891-5075 (prof. Sofija Pinjušić Ćurić)

mailom na info@futura-ucionica.hr

Likovna škola

Škola crtanja i slikanja u svim tehnikama

Škola programiranja

Informatičke radionice usmjerene na programiranje igrica za djecu

Škola učenja

Radionice učenja i pamćenja za školarce i studente

Programiranje 3D igrica

Novi tečaj kojim se svladava programiranje u C# programskom jeziku i platformi Unity.

Upoznajte nas!

Tko su ljudi iza Futura učionice?

Katarina Bukal

Likovna umjetnica