Likovne radionice

Likovne radionice za djecu i mlade

Naše radionice crtanja i slikanja obrađuju brojne crtačke i slikarske tehnike (olovka, tuš, akvarel, pastele, ugljen…) uz modeliranje, kolaž i ostale tehnike prema željama polaznika. Za blagdane izrađujemo prigodne, tematski vezane radove.

Grupe su raspoređene kroz jutarnje termine subotom, dok se individualne poduke održavaju prema dogovoru te se za njih mogu prijaviti i odrasli. Upisi su prema “drop-in” modelu tijekom cijele školske godine što znači da se polaznici mogu grupi priključiti bilo kada neovisno o svom predznanju. Grupe se obično sastoje od malog broja polaznika tako da se svakome možemo individualno posvetiti prilikom rada.

Dođite i Vi na svoj prvi besplatni sat!

UPISUJEMO NOVE POLAZNIKE KROZ CIJELU GODNU – KONTAKTIRAJTE NAS!

što sve trebate znati:

TERMINI

subotom,
mlađa grupa (1.-6. raz.): 9:00 – 10:30, starija grupa: 10:30 – 12:00, radne subote

upisi su otvoreni tijekom cijele školske godine

CIJENA

45,00 € (339,05 HRK) mjesečno bez obzira na broj subota u mjesecu, uključeni materijali za rad

sADRŽAJ

mnoštvo likovnih tehnika i prigodnih motiva uz fleksibilan i individualan pristup

PRVI PROBNI SAT JE BESPLATAN

PREDBILJEŽITE MJESTO ZA SVOG KLINCA

likovne radionice mlađa grupa 2