Informatičke radionice

INFORMATIČKE RADIONICE

PROGRAMIRANJE ZA POČETNIKE

Računala gospodare našim svijetom – služe nam za zabavu, učenje i rad. Imperativ je biti informatički pismen, a predviđa se da u budućnosti neće biti dovoljne samo osnove vladanja računalom. Svladavanje jedne toliko cijenjene vještine prilično je velik zadatak koji se, zapravo, podrazumijeva.

No, uz naše programerske radionice na kojima se bavimo time kako izraditi videoigre i aplikacije, polaznici na zabavan i jednostavan način mogu naučiti sve o računalima i programiranju. Ovako stječu različite informatičke vještine korisne za daljnje obrazovanje i rad, ali se upoznaju i s vrlo korisnim kanalom za izražavanje vlastite kreativnosti.

A što zapravo Vaši mali IT-ovci kod nas mogu naučiti?

IZABERITE TEČAJ ZA SVOJE DIJETE I PRIJAVITE SE – MOŽETE I NAKNADNO 🙂

Na koji programerski tečaj se upisati?

Programeri Juniori

ZA UZRAST 3.-6. RAZREDA OSNOVNE ŠKOLE

Ovaj program GameDev radionica objedinjuje dva programska jezika – Python i JavaScript. Uz prvi, koji je multipraktičan, te drugi koji omogućava kreiranje interaktivnih elemenata, Vaši klinci mogu naučiti programiranje igrica iz svoje mašte. Savršen za početnike, a idealan za one koji sanjaju velike programerske snove.

Saznajte više o tečaju Programeri Juniori

Programeri Seniori

ZA 7. I 8. RAZRED O.š. i srednjoškolce

Kao što sam naziv kaže, ova grupa je prikladna za one koji već imaju neko predznanje o bilo kojem od programskih jezika tečaja. Tečaj obuhvaća primjenu programiranja u Pythonu i u JavaScriptu kako bi Vaši klinci mogli kreirati uzbudljive igrice, ali i aplikacije na kojima bi im mogli pozavidjeti i puno stariji od njih.

Saznajte više o tečaju Programeri Seniori

Tečajevi se izvode u odlično opremljenom informatičkom kabinetu, a programi koji se koriste na tečajevima su besplatni ili open source programi koje polaznici mogu instalirati na svoja vlastita računala te samostalno vježbati i izvan tečaja.

KONTAKTIRAJTE NAS I PRIJAVITE SE!

PREGLED RADOVA NAŠIH MALIH I VEĆIH PROGRAMERA

Python za početnike

Python programski jezik je odličan izbor za sve programere početnike jer je jednostavne sintakse, a izuzetno moćnih karakteristika koje omogućavaju rješavanja i najsloženijih programskih zadataka. Tečaj obuhvaća osnove programiranja u Python, ali i druge tehnologije kao što je programiranje web stranica i jednostavnih aplikacija.

Saznajte više o tečaju Python za početnike

Online Unity tečaj

Unity je mnogima poznat iz igara, ali rijetki znaju da i oni sami mogu savladati ovaj svjetski poznati game development softver. Namijenjen srednjoškolcima i ciljano smješten u večernji termin, tečaj je idealan za zaljubljenike u gaming koji žele naučiti kako izraditi igricu iz svojih snove upravo korištenjem ovog sofisticiranog alata.

Saznajte više o online tečaju izrade Unity igara